Eastern Fashion Week Białystok 2019

Eastern Fashion Week Bialystok 2019 od 13 do 15 września! Niepowtarzalny festiwal mody i wzornictwa.Kilkanaście pokazów mody projektantów znanych w Polsce i za granicą, jak również debiutujących w świecie mody. Wśród nich znajdą się pokazy Macieja Zienia, Małgorzaty Baczyńskiej, Michała Starosta, warsztaty projektowania mody Mariusza Przybylskiego oraz ekskluzywne propozycje gwiazd międzynarodowych mody z Ukrainy i Białorusi.
Oferujemy wyjątkowy program wydarzenia artystycznego w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni na dziedzińcu głównym Pałacu Branickich, w Auli Magna oraz w  Black Diamond Club.
Naszą intencją jest również zwrócenie uwagi na to, że moda jest dla wszystkich i w każdym wieku, stąd też na wybiegu pojawią się modelki 45+.

Wejściówki można odbierać w Sekretariacie Domu Kultury „Śródmieście” na II piętrze od 9 września od godz. 9.00,
jedna osoba może odebrać max 2 wejściówki na jeden dzień pokazowy.

!!!BRAK WEJŚCIÓWEK!!!

Zaproszenia na pokaz Alicji Czarnieckiej w Black Diamond Club – również do odbioru w Dom Kultury „Śródmieście”.

Program

Piątek, 13.09

Fashion Now

Namiot – dziedziniec Pałacu Branickich (wstęp wolny) – odbiór wejściówek w sekretariacie DKŚ i bezpośrednio przed pokazem w namiocie (jeśli będą wolne miejsca)

18.00 – Inauguracja

18.05 – Aneta Popławska (Białystok)

18.30 – Edyta Uss Mazewska (Białystok)

19.00 – Karolina Cempel – Dąbrowska (Łódź)

19.30Mykytyuk&Yatsentyuk (Lwów/Ukraina)

21.30 – Alicja Czarniecka (Białystok) – Black Diamond Club – zaproszenia

 

Sobota, 14.09

Master Class

12.00 – 15.00Mariusz Przybylski – warsztaty projektowania mody (zapisy w sekretariacie DKŚ)

Fashion Now

Namiot – dziedziniec Pałacu Branickich (wstęp wolny) – odbiór wejściówek w sekretariacie DKŚ i bezpośrednio przed pokazem w namiocie (jeśli będą wolne miejsca)

17.00 – Gosia Jarosławska AGUTTI (Gdańsk)

17.30 – Angelika Józefczyk (Łódź)

18.00 – Elena Godys – Odessa Fashion Week (Odessa/Ukraina)

18.30 – Barbara Piekut MO.YA fashion (Białystok)

Fashion Star

21.00Gosia Baczyńska (Warszawa) 

 

Niedziela, 15.09

Master Class

14.00 – 16.00Mariusz Przybylski – warsztaty projektowania mody cz.2

Fashion Now

Namiot – dziedziniec Pałacu Branickich (wstęp wolny) – odbiór wejściówek w sekretariacie DKŚ i bezpośrednio przed pokazem w namiocie (jeśli będą wolne miejsca)

17.00 – pokaz kolekcji – Radom Fashion Show 2019

17.30 – Bylevskay (Grodno/Białoruś)

18.00 Magdalena Kurnicka (Białystok)

18.30 – Michał Starost (Gdańsk)

Fashion Star

20.00 – Maciej Zień (Warszawa) – Aula Magna Pałacu Branickich 

 

REGULAMIN EASTERN FASHION WEEK BIAŁYSTOK 2019

 1. Eastern Fashion Week Białystok 2019 to festiwal mody i wzornictwa w ramach, którego odbywać się będą pokazy mody oraz warsztaty projektowania mody.
 2. Głównym organizatorem imprezy jest Dom Kultury „Śródmieście” w Białymstoku przy ul. Jana Kilińskiego 13.
 3. Impreza odbywać się będzie na dziedzińcu Pałacu Branickich, w Auli Magna w Pałacu Branickich, w klubie Black Diamond; w terminie 13-15 września 2019 r.
 4. Wejście na pokazy mody Eastern Fashion Week Białystok 2019 jest możliwe na podstawie zaproszeń i bezpłatnych wejściówek.
 5. Bezpłatne wejściówki będą dostępne w Domu Kultury „Śródmieście” w Białymstoku przy ulicy J. Kilińskiego 13, oraz przed pokazami (jeśli będą wolne miejsca). Jedna osoba może odebrać 2 pojedyńcze wejściówki.
 6. Osoby, które chcą wziąć udział w warsztatach projektowania mody powinny wcześniej wysłać swoje zgłoszenia. Więcej informacji dot. warsztatów na stronie fb @EasternFashionWeek oraz fb Domu Kultury „Śródmieście” w Białymstoku.
 7. Wydarzenie jest skierowane do osób w wieku 18+.
 8. Zabrania się wnoszenia na teren imprezy środków odurzających, napojów alkoholowych, napojów w opakowaniach szklanych, metalowych, substancji psychotropowych, broni, wyrobów pirotechnicznych lub wybuchowych, ewentualnie innych niebezpiecznych przedmiotów lub narzędzi.
 9. Osoby przebywające na terenie imprezy podlegają przepisom prawa polskiego i przepisom niniejszego regulaminu.
 10. Uczestnicy imprezy przyjmują do wiadomości, że wstęp na teren imprezy, jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu jego osoby, w związku z imprezą oraz transmitowanie, rozpowszechnianie lub przekazywanie głosu i wizerunku w związku z jakimkolwiek programem przedstawiającym imprezę. Udział w imprezie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku.
 11. Niniejszy Regulamin jest dostępny w siedzibie Domu Kultury „Śródmieście” w Białymstoku, na fanpage Domu Kultury „Śródmieście” w Białymstoku oraz na stronie www.dksrodmiescie.pl.