15 maja (piątek) o godz. 18:00 w Domu Kultury „Śródmieście” w Białymstoku (ul. Jana Kilińskiego 13, II piętro) młodzi artyści zaprezentują efekty swojej pracy i podzielą się z publicznością pasją do gry na gitarze klasycznej!
Wstęp wolny! Do zobaczenia!
