„Świat ciekawszy od marzeń” spotkanie z Markiem Felczakiem

Świat ciekawszy od marzeń” spotkanie z Markiem Felczakiem w domu kultury śródmieście w białymstoku
Zapraszamy na spotkanie „Świat ciekawszy od marzeń” z Markiem Felczakiem, które odbędzie się 26 października 2021 r. o godz. 18.00 w Domu Kultury „Śródmieście” w Białymstoku w ramach Miejskiego Salonu Artystycznego.
Marek Felczak jest przedstawicielem branży filmowej, znawcą światowego kina, współproducentem filmowym. Całe lata spędził w świecie gwiazd, poznając specyfikę planów filmowych i słynnego czerwonego dywanu. Obserwował kariery polskich aktorów, którzy starali się zaistnieć w amerykańskim showbiznesie. Pan Marek sentymentalnie związanym jest z Białymstokiem. To człowiekiem, który swoje marzenia przekuł w rzeczywistość.
Jego doświadczenia zawodowe są bardzo bogate. Był zarówno fizjoterapeutą u księcia Arabii Saudyjskiej, jak i współpracował w Hollywood z doradcą Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej z Zespołu „Mazowsze”. Jego hollywoodzka przygoda trwała kilka lat. Pan Marek ma więc doświadczenia związane m.in. z Hanna-Barbera Production z Beverly Hills w Kaliforni, czy Sid Sheinberg (MCA i Universal Studio). Podczas spotkania opowie o kulisach showbiznesu w Stanach Zjednoczonych i w Polsce.
Zapraszamy wszystkich miłośników amerykańskiego kina i branży filmowej!