Галерея «Під совою»: виставка «Перехід» художньої групи «Містраль»

2 червня о 18:00 відбудеться урочисте відкриття нової виставки в рамках «Галереї під Совою». У приміщенні кондитерської «Сова» в галереї «Альфа» у Білостоку будуть представлені роботи художньої групи «Містраль», що діє при Будинку культури «Сродміє» у Білостоку.

Вхід вільний!

Виставка під назвою «Перехід» — це художня спроба вловити швидкоплинні моменти між світлом і тінню, спогадом і сьогоденням, а також — шляхом і метою. Широка та відкрита формула теми дозволила кожній учасниці групи знайти власну, унікальну історію, емоції та близькі серцю образи.
Відправною точкою для багатьох створених робіт стали приватні фотографії та особисті переживання авторок. Хоча творчий процес був насичений як моментами повної свободи, так і викликами, пов’язаними з інтерпретацією такого широкого поняття, як «перехід», зрештою він відкрив простір для надзвичайно індивідуальних художніх висловлювань. На виставці можна буде помилуватися роботами, виконаними в техніках олійного та акрилового живопису.

– Ця група — це не лише простір для навчання живопису, а й місце зустрічей, розмов та спільного проведення часу. Творчість тут стає способом налагодження стосунків, відкриття власної чутливості та сміливості братися за нові виклики – розповідає інструкторка Ольга Вишковська.– opowiada instruktorka Olga Wyszkowska.