Adres

ul. Jana Kilińskiego 13
15-089 Białystok
NIP: 542-19-51-965
☎ 85 741 65 17 ☎ 500 136 195
bdks@dksrodmiescie.pl


Dyrektor

Wojciech Bokłago
☎ 85 740 40 85, 577 787 111
dyrektor@dksrodmiescie.pl


Kancelaria

Monika Murawska
monika.murawska@dksrodmiescie.pl
☎ 85 7416517 ☎ 500 136 195 ☎ 508 891 968


Księgowość

Anna Nowik – główna księgowa
anna.nowik@dksrodmiescie.pl
☎ 690 048 848

Aneta Leszczyńska
aneta.leszczynska@dksrodmiescie.pl


Administracja

Magdalena Lange
magdalena.lange@dksrodmiescie.pl
☎ 85 7416517 ☎ 500 136 195


Dział Gospodarczy

Elżbieta Piłaszewicz
elzbieta.pilaszewicz@dksrodmiescie.pl
☎ 500 136 195


Dział Edukacji Artystycznej

Helena Szuhalska – kierownik
helena.szuhalska@dksrodmiescie.pl
☎ 577 132 999

    • Pracownia Plastyczna
      Olga Wyszkowska, Marta Pokojowczyk, Natalia Yefymchuk
      ul. Icchoka Malmeda 17
      15-440 Białystok
      ☎ 577 132 997
      olga.wyszkowska@dksrodmiescie.pl
    • Pracownia Baletowo-Taneczna
      Elżbieta Lichanów, Szymon Harasimowicz
    • Pracownia Muzyczna
      Mirosław Babula, Anna Cieśluk, Damian Czaczkowski, Natalia Hrebeniukova, Robert Jurčo, Katarzyna Jurčova, Urszula Kropiewnicka, Grażyna Langowska-Babula, Joanna Mytnik-Daniluk, Zofia Otoka, Julia Piech, Wiktoria Podgrudna, Gabriela Szczudło, Leon Tomczuk, Hanna Tusheva
    • Pracownia Projektowania Graficznego
      Oktawiusz Stępień

Dział Promocji i Organizacji Imprez
☎ 577 010 777

Tomasz Kuczyński – kierownik
tomasz.kuczynski@dksrodmiescie.pl

Gabriela Gołaszewska
g.golaszewska@dksrodmiescie.pl

Patryk Bołtryk
p.boltryk@dksrodmiescie.pl


Inspektor Ochrony Danych Osobowych
✉ iod@dksrodmiescie.pl


Numer konta bankowego
62 1240 5211 1111 0010 3558 4961
BANK PEKAO SA


Formularz kontaktowy
Akceptuję politykę prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do udzielenia odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie.