Koncert Marcin Sójka „Intymnie”

Grafika do koncertu Marcin Sójka Intymnie Białystok

Dom Kultury „Śródmieście” w Białymstoku zaprasza na koncert popularnego polskiego wokalisty – Marcina Sójki, który odbędzie się 2 grudnia w Auli Widowiskowej im. Janusza Korczaka przy ul. Świerkowej 20 w Białymstoku o godzinie 19:00

To kameralne spotkanie z artystą i niezwykle utalentowanymi multiinstrumentalistami dedykowane osobom szczególnie ceniącym doskonały wokal i ciekawe aranżacje. Tym razem Marcin Sójka wcieli się w rolę nie tylko wokalisty.

Marcin Sójka to zwycięzca 9. edycji The Voice of Poland oraz 56. KFPP w Opolu 2019 roku. Jego debiutancki album „Kilka prawd” ukazał się w październiku 2019 roku. Pochodziły
z niego takie przeboje jak „Zaskakuj mnie”, „Dalej”, czy „Lepiej”. To wrażliwy artysta stawiający przede wszystkim na melodię i harmonię. Jego utworów z debiutanckiej płyty słucha się, jak opowieści dobrego kumpla o życiu.

„Jeden raz” daj się ponieść chwili z Marcinem Sójką!

Po dłużej nieobecności Marcin Sójka powraca z nowym singlem „Jeden raz”. To utwór o tym, że czasem trzeba oderwać się od codziennej rutyny i obowiązków, aby choć na chwilę dać się ponieść i zaszaleć. To piosenka przepełniona pozytywną energią.

Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru od 15.11.2022 w Domu Kultury „Śródmieście” w Białymstoku, ul. Jana Kilińskiego 13 w godz. 10-18.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA